FILMOWANIE Z POWIETRZA DRONEM, Z LOTU PTAKA


DOSKONAŁA JAKOŚĆ NAGRAŃ, OSOBNY OPERATOR KAMERY I DRONA


Realizowane przez nas projekty filmowe są kompletne dzięki połączeniu filmowania z powietrza przy użyciu drona oraz ujęć statycznych kręconych tradycyjnie z ziemi. Perspektywa filmowania z drona daje nam dużą możliwość zaprezentowania dużych przestrzeni w postaci m.in hal magazynowych, pensjonatów i hoteli, miast, wydarzeń jak i działek pod zabudowę. Zapewniamy znakomitą jakość nagranego materiału filmowego dzięki zastosowaniu nowoczesnych platform latających oraz profesjonalnych kamer naziemnych. Nasz zespół pracuje w ekipie licencjonowanego operatora drona oraz operatora kamery osobno, co przekłada się na znakomity efekt nagrań. Każdy realizowany przez nas film, wzbogacić można dodatkowo o podkład muzyczny, lektora bądź efekty specjalne. Prosimy zapoznać się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Poniżej przestawiamy przykładowe realizacje wykonane przez naszą firmę.

BAJA POLAND World Cup

Najszybsi kierowcy, najmocniejsze auta, najpiękniejsze tereny to wszystko znajdziecie na mistrzostwach świata Baja Poland 2016. Nasza krótka zapowiedz tego wydarzenia.

KillHouse

Drużyna taktyczna podczas jednego z treningów w Killhouse - miejsca gdzie odbywają się rozgrywki o charakterze militarnym.

ROSSMANN RUN

Coroczny bieg Rossmanna uwieczniony przez nas na krótkim filmie. Piękne widoki i zieleń - właśnie tak widzimy z góry Łódź!PZU DOZ Maraton

Nasza relacja z tego rocznego PZU DOZ Maratonu. Emocje jakie towarzyszyły zawodnikom podczas maratonu są nie do opisania, ale my postaraliśmy się uwiecznić je na filmie z drona i ziemi.

Hytera Radiotelephones

Reklama produktowa radiotelefonów marki Hytera podczas jednego z najwiekszych triathlonów w Europie.

Lighting love

Niesamowity pokaz pirotechniczny podczas realizacji jednego z naszych plenerów ślubnych.


Cross Country

Piach i brud nie powstrzyma nas przed nagraniem materiału z eliminacji do pucharu Polski w kategorii Cross Country.

Festiwal muzyczny

Festiwal muzyczny, dobra zabawa i gorąca atmosfera. Zobacz krótki spot z relacji.

Husqvarna new bikes

Dzięki dealerowi Husqvarna Moto44 oraz DirtBike.pl stworzyliśmy krótki spot promujący najnowszy model motoru enduro 710.
Nasi klienci