REKLAMY, FILMY, ANIMACJE


DOSKONAŁA JAKOŚĆ NAGRAŃ, PROFESJONALNY MONTAŻ i UDŹWIĘKOWIENIE


Realizowane przez nas projekty filmowe są kompletne dzięki połączeniu ujęć statycznych kręconych tradycyjnie z ziemi przez naszą ekipę filmową oraz filmowania z powietrza przy użyciu drona. Zapewniamy znakomitą jakość nagranego materiału, profesjonalny montaż oraz udźwiękowienie filmu, mobilność oraz pełne zaangażowanie w powierzony nam projekt. Każdy realizowany przez nas film, wzbogacić można dodatkowo o płatny bądź darmowy podkład muzyczny, lektora, efekty specjalne nagrywane w naszym studiu w Łodzi, jak i animacje komputerowe. Prosimy zapoznać się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Poniżej przestawiamy przykładowe realizacje wykonane przez naszą firmę.


Enea Ironman 70.3

Walka, trud, pot i łzy szczęścia na mecie! Emocji podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife nie brakowało! Zobaczcie oficjalne wideo z tegorocznego startu!

Trasa 3D - IAAF World Half Marathon Championships

Wizualizacja trasy półmaratonu przygotowana dla wygranej kandydatury miasta Gdyni o organizację IAAF World Half Marathon Championships w 2020 roku.

Baja Poland Word Cup

Baja Poland Columna Medica to najszybsi kierowcy, najmocniejsze auta i najpiękniejsze tereny na których mieliśmy przyjemność pracować.


Politechnika Łódzka IFE 25 /short

Skrót 3 dni realizacji dla 25 lecia wydziału IFE Politechniki Łódzkiej.

Politechnika Łódzka IFE - Skills for Innovation

Relacja z konferencji "Skills for Innovation" realizowana dla Politechniki Łódzkiej.

Politechnika Łódzka - Gala Jubileuszowa IFE25

Relacja z gali jubileuszowej IFE25 realizowana dla Politechniki Łódzkiej.


Enea 5150 Warsaw Triathlon

Spot promujący Enea 5150 Warsaw Triathlon, wykonany dla SportEvolution. Zawody te odbywają się na licencji World Triathlon Corporation, rozgrywane na dystansie olimpijskim.

DOZ Maraton 2017

Film promocyjny z wydarzenia DOZ Maraton, wykonany dla SportEvolution. Był to najgłośniejszy i najbardziej roztańczony maraton jaki mieliśmy przyjemność obsługiwać.

LIW Care Technology

Przykładowy film reklamowy z użyciem animacji produktu Baffin neoSIT RS realizowany dla firmy LIW Care Technology.

KillHouse asg

Drużyna taktyczna podczas jednego z treningów w Killhouse - miejsca gdzie odbywają się rozgrywki o charakterze militarnym.

ONICO Gdynia

Spot promujący półmaraton ONICO Gdynia, wykonany dla SportEvolution. Maraton jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się biegów ulicznych w Polsce.

Festiwal muzyczny

Festiwal muzyczny, dobra zabawa i gorąca atmosfera. Zobacz krótki spot z relacji.
NASZ ZASIĘG

Nasze usługi filmowania realizowane są jest na terenie całej Polski m.in. województwo łódźkie — Łódź, województwo świętokrzyskie — Kielce, województwo mazowieckie — Warszawa/Radom, województwo dolnośląskie — Wrocław, województwo lubuskie — Lublin, województwo opolskie — Opole, województwo wielkopolskie — Poznań/Kalisz, województwo kujawsko-pomorskie — Bydgoszcz/Toruń, województwo śląskie — Katowice/Częstochowa, województwo małopolskie — Kraków, województwo podkarpackie — Rzeszów, województwo podlaskie — Białystok, województwo zachodnio-pomorskie — Szczecin, województwo pomorskie — Gdańsk i Gdynia, województwo warmińsko-mazurskie — Olsztyn jak i poza granicami naszego Państwa.Nasi klienci