Wideorelacja

Wideoreportaż ze skynetic

Wideorelacja z wydarzenia sportowego, firmowego, eventowego czy innego typu to produkcja filmowa, która przekracza ramy standardowego filmu reklamowego. To forma komunikacji z odbiorcami, która stawia na wzajemną interakcję, a jednocześnie rzetelnie prezentuje produkt lub wydarzenie. Wideorelacja ma charakter informacyjny i buduje zaufanie wśród klientów, co sprawia, że jest to narzędzie niezwykle wartościowe dla każdego przedsiębiorcy czy organizatora eventu.

Co ma w sobie Wideoreportaż

Film promocyjny z długiego wydarzenia powinien być skrócony do kilku minut, ponieważ długi film nie przyciągnie uwagi odbiorcy. Dlatego ważne jest, aby produkcja filmowa była dynamiczna, tak jak w przypadku innych filmów reklamowych, aby zainteresować i zaciekawić widza. Podczas filmowania wiemy już, co i jak nagrywać, co pozwala nam na ułożenie filmu promocyjnego z wydarzenia jeszcze podczas nagrywania, scena po scenie. Ważne jest również, aby odpowiednio dobrać podkład muzyczny, który zawsze konsultujemy ze zleceniodawcą i korzystamy z banków muzyki. Muzyka musi idealnie współgrać z ujęciami, aby całość była interesująca i zrozumiała dla odbiorcy, a także zachęcała do interakcji.

Podczas większości imprez, zespołowi Skynetic zależy na subtelnej integracji w tłumie, zwłaszcza jeśli jest to na przykład kolacja charytatywna. Dobieramy odpowiednie, eleganckie stroje i filmujemy z ukrycia. Unikamy zbliżania się do gości i uczestników wydarzenia. Staramy się, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie, aby odzwierciedlało rzeczywistość. Ponadto, nie korzystamy z dużych kamer, podczas filmowania stosujemy przede wszystkim niewielkie, ale wysokiej jakości kamery, co pozwala nam nie tylko na bycie niezauważalnymi, ale także mobilnymi.

Wideoreportaż - czy warto w to zainwestować

Przygotowanie wydarzenia sportowego lub prowadzenie firmy eventowej to ogromna praca. Tworząc takie wydarzenie, wymaga się zaangażowania wielu osób i perfekcyjnego dopięcia wszystkich szczegółów, dlatego zdajemy sobie sprawę, że wideoreportaż jest doskonałym sposobem na podzielenie się tym wszystkim z odbiorcami i zachęcenie ich do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Film z wydarzenia pozwala uchwycić każdy szczegół oraz wszystkie emocje, które towarzyszą uczestnikom. Ponieważ sama organizacja takiego wydarzenia pochłania mnóstwo czasu, my jesteśmy tu po to, aby zająć się nagrywaniem tego dnia, a klienci mogą pozostawić ten aspekt w naszych rękach. Chętnie pomożemy odciążyć organizatorów z ich obowiązków.

Wybierając wideorelację dla swojej firmy, możesz wykorzystać ją w różnych kontekstach, takich jak tagi, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne lub koncerty, co pozwoli na skuteczną promocję Twojej marki. Poprzez udostępnianie odbiorcom na Instagramie lub na swojej stronie ważnych wydarzeń z życia firmy, takich jak imprezy czy uroczystości, budujemy zaufanie odbiorców i tworzymy z nimi coś w rodzaju społeczności. Ponadto, utrwalanie takich chwil nie musi być tylko formą marketingową, ale także cenną pamiątką dla firmy oraz narzędziem, które integruje i łączy pracowników.

Koszty za wideorelację

Koszt wideorelacji uzależniony jest od rodzaju wydarzenia, które chcemy uwiecznić. Jeśli to firmowe wydarzenie, które odbywa się na jednej lokalizacji przez kilka godzin, koszt takiej usługi zaczyna się od 3000 zł. Jeśli natomiast mamy do nagrania koncert lub wydarzenie sportowe, wymagające specjalnych przygotowań i zmiany lokalizacji podczas nagrywania, cena za taką usługę wynosi od 4000 zł w górę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, aby zobaczyć, jak wyglądają przykładowe wideorelacje, które już realizowaliśmy. Skontaktuj się z nami, a wspólnie uwiecznimy niezapomniane chwile w Twojej firmie.

NASZE ZASIĘGI

Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Wideorelacje Łódź Warszawa Wrocław Poznań Kraków

Nasi klienci