SKYNETIC

FILM REKLAMOWY ZDJĘCIA ANIMACJE

PRODUKCJA FILMOWA

KAMERZYSTA NA WESELE


TWORZYMY NOWOCZESNE FILMY ŚLUBNE


Oprócz produkcji filmów reklamowych wykonujemy również realizacje dla osób indywidualnych, więc wychodząc na przeciwko potrzeb naszych klientów stworzyliśmy pakiet ślubny zawierający filmowanie wesel oraz fotografię ślubną przez co zajmujemy się pełną obsługą uroczystości ślubnych w jednej ekipie filmowej. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych teledysków ślubnych w formie zwiastunu bądź teledysku oraz pełnometrażowych filmów ślubnych zawierającą pięknie przedstawioną historię tego wyjątkowego dla Was dnia. Nasza praca opiera się na najnowszej technice filmowania DSLR w zgranej pracy dwóch operatorów kamer wyposażonych w obiektywy o różnych ogniskowych przez co ujęcia w filmie wyglądają bardzo atrakcyjnie i niepowtarzalnie. Stabilne ujęcia w ruchu wykonujemy przy pomocy elektronicznych jak i ręcznych stabilizatrach obrazu w 3-osiach oraz dzięki jeździe kamerowej przy użyciu specjalnych sliderów. Ciekawy sposób montażu i praca na najlepszych programach do postprodukcji filmu sprawia że, film wygląda ciekawie i niepowtarzalnie a idealny dobór muzyki sprawia że oglądamy film z zapartym tchem. Naszym dodatkowym atutem są ujęcia z powietrza przy użyciu nowoczesnych dronów wyposażonych w kamerę o doskonałej jakości obrazu, znacznie lepszej niż oferuje konkurencja. Według uznania wykonujemy również filmy z plenerów ślubnych bądź narzeczeńskich, podziękowania dla rodziców i inne Wasze pomysły - jesteśmy otwarci i chętni do podejmowania wspólnych realizacji.

Nasi kamerzyści oraz fotografowie posiadają wymaganą legitymacje nadaną przez Kurię Biskupską uprawniającą do legalnego wykonywania fotografii i kamerowania w kościołach oraz miejscach sakralnych.

Przestawiamy nasze przykładowe realizacje filmowe:Sylwia&Mateusz

Anna&Wojciech


Paulina & Łukasz

Natalia&Piotr
Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową ofertę ślubną wraz z wyszczególnionymi pakietami. By zapoznać się z dostępnością terminu prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie kontakt

Poniżej znajduje się nasza oferta w pliku pdf.

PROFESJONALNE FILMOWANIE WESEL I FOTOGRAFIA


Nasze usługi fotografii ślubnej oraz kamerzysty na wesele realizujemy na terenie całej Polski m.in. województwo łódźkie — Łódź, województwo świętokrzyskie — Kielce, województwo mazowieckie — Warszawa/Radom, województwo dolnośląskie — Wrocław, województwo lubuskie — Lublin, województwo opolskie — Opole, województwo wielkopolskie — Poznań/Kalisz, województwo kujawsko-pomorskie — Bydgoszcz/Toruń, województwo śląskie — Katowice/Częstochowa, województwo małopolskie — Kraków, województwo podkarpackie — Rzeszów, województwo podlaskie — Białystok, województwo zachodnio-pomorskie — Szczecin, województwo pomorskie — Gdańsk i Gdynia, województwo warmińsko-mazurskie — Olsztyn jak i poza granicami naszego Państwa.
Nasi klienci