WIDEOFILMOWANIE TO NASZA PASJA

DOPASOWUJEMY SIĘ DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Fotografia, wideofilmowanie oraz lotnictwo to trzy pasje które połączyły firmę skynetic w jedność, dzięki temu możemy dla Państwa oferować usługi reklamowe na najwyższym poziomie. Nasza oferta reklamowa skierowana jest do firm jak i osób prytwanych chcących zaprezentować jak najlepiej swój biznes w Internecie, mediach, na targach firmowych oraz prezentacjach korporacyjnych. Nasza oferta zawiera produkty bazujące na najnowszych trendach oraz sposobach prezentacji firmy.

  • wideofilmowanie_skynetic
  • wideofilmowanie
  • usługi_wideofilmowania

O FIRMIE SKYNETIC

Film i fotografia to nie tylko kamera i człowiek. By uchwycić to, co czyni obraz wyjątkowym i niepowtarzalnym trzeba czegoś więcej, potrzeba pasji i poświęcenia, bo one sprawiają, że brak nam tchu w piersiach, gdy go oglądamy. Tworząc nasze projekty właśnie taki mamy cel, przekazać Wam to, czego często nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nasze projekty są kompletne, zaczynając od doboru odpowiedniej techniki filmowania jak i ujęć poprzez wybór odpowiedniej ścieżki dzwiękowej dla danego tematu z osobna. Dzięki połączeniu nowoczesnych form wideofilmowania oraz doświadczenia zespołu podejmujemy się wyzwań, które dla innych są niewykonalne, tworząc przy tym unikalne i zapadające w pamięć produkcje. Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto ceni sobie jakość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Podejmujemy się realizacji w praktycznie każdym temacie, nie ograniczając się do wąskiej grupy odbiorców. Wybierając firmę skynetic mają Państwo pewność, iż powierzony nam projekt zostanie wykonany należycie i z pełnym oddaniem a dotrzymanie terminu i kreatywne podejście do każdego zlecenia to główne cechy naszego zespołu. O jakości naszych usług świadczą opinie wystawione bezpośrednio przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce i Państwo do nich dołączą.

Zaprszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Adam_Zagajewski_firma_skynetic

Adam

Fotograf, operator kamery, specjalista ds.motion designer, pilot UAV licencja VLOS, członek Polskiego Aeroklubu, specjalista ds. grafiki komputerowej oraz obróbki audio/video, serwis UAV
Beata_Pietruszka_firma_skynetic

Beata

Operator kamery, menadżer, pilot UAV licencja VLOS, operator kamer
Łukasz_Pietruszka_firma_skynetic

Łukasz

Fotograf, operator kamery, technik
Bartosz_Zagajewski_firma_skynetic

Bartosz

Ratownik medyczny, członek załogi HEMS lotniczego pogotowia ratunkowego, operator kamery

Nasi klienci