SKYNETIC

FILM REKLAMOWY ZDJĘCIA ANIMACJE

PRODUKCJA FILMOWA

ANIMACJA KOMPUTEROWAGRAFICZNE ANIMACJE REKLAMOWE 2D 3D

Produkcja animacji reklamowej odbywa się poprzez stworzenie dokładnego sceniariusza który sporządzamy wraz z klientem oraz wybór docelowej grupy odbiorców reklamy. Tylko w ten sposób możemy stworzyć animowaną prezentację według wymagań klienta dopasowaną idealnie pod powierzony nam temat zczynając od koncepcji, aż po postprodukcję i udźwiękowienie filmu animowanego. Animacja reklamowa może być jednynie częścią filmu bądź w formie pełnej.

EXPLAINER VIDEO / FILM PRODUKTOWY

Film produktowy, inaczej explainer video to nowoczesny animowany sposob reklamy w internecie, jego rola polega na przedstawieniu historii firmy oraz pomaga dotrzeć do grupy docelowej przekazując jednocześnie wartości swojej marki. każda realizacja filmu produktowego odbywa się inaczej ponieważ posiada on swoja własną szatę graficzną dopasowaną pod charakter i działalność filmy. Cały proces produkcji filmu produktowego odbywa się w stałej konsultacji z klientem.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje mutimedialne tworzyć można na wiele sposobów, zaczynając od animacji komputerowej 3D a kończąc na slajdach czy konkursach interaktywnych. Taka prezentacja jest efektywnym narzędzim marketingowym pozwalającym promować firmę i jej produkty bądź usługii. Najczęstsze zastosowanie prezentacji mulimedialnych to targi branżowe oraz internet.Nasi klienci