SKYNETIC

FILM REKLAMOWY ZDJĘCIA ANIMACJE

PRODUKCJA FILMOWA

SPOTY PROMOCYJNE I REKLAMOWE, TRANSMISJA LIVE


Spoty reklamowe są krótszą wersją filmów reklamowych w których w ciągu paru-parunastu sekund zachęcamy klienta do naszego produktu bądź danego wydarzenia. Takie spoty promocyjne można również zamieszczać na stronach internetowych gdzie nie ogranicza nas w żaden sposób czas aniżeli w przypadku reklamy wyświetlanej w stacji telewizyjnej. Jednak telewizja to nie jedyne miejsce by wyświetlać spoty, nie zapominajmy o dużch skrzyżowaniach miast, komunikacji miejskiej czy centrach handlowych.


PRODUKCJA SPOTÓW PROMOCYJNYCH

Zajmujemy się produkcją spotów reklamowych w formie krótkiego teledysku dla praktycznie każdego powierzonego nam tematu. Obecnie ta forma reklamowy jest chętnie wykorzystywana z uwagi na popularność, jaką odgrywa w telewizji bądź internecie. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów chcących zaprezentować swoją firmę bądź inne dowolne miejsce w formie eleganckiego i nowoczesnego wideo. Przy produkcji tego rodzaju filmów stawiamy na profesjonalizm oraz kreatywność naszego zespołu pracującego na odpowiednim sprzęcie, oraz stosując różnego rodzaju techniki nagrywania. Tworzymy również spoty telewizyjne które są idealnym zastosowaniem jako reklama jak i spoty wyborcze które dzięki dodatkowym ujęciom z lotu ptaka wyróżnią każdy spot wyborczy.


TRANSMISJA LIVE

W obecnych czasach transmisja do internetu to nieocenione możliwości. Stworzymy dla Ciebie streaming wielokamerowy, udostępniająć Twoim klientom to co właśne chcesz im w danej chwili przekazać. Streaming zapewnia ciągły kontakt oraz obraz z wydarzenia na żywo, co sprawia, że kontakt z odbiorcą jest Tu i Teraz


FILMY REPORTAŻOWE

Sporządzamy relacje z wydarzeń masowych w formie fotograficznej bądź filmowej tworząc film reportażowy prezentujący dany event z różnych perspektyw łącznie z wszelkimi wywiadami które urozmaicają taki film. Podejmujemy się każdego tematu eventu i nie boimy nowych wyzwań. Relacje z wydarzeń prowadzimy w zgranym zespole co za tym idzie wielkość danej imprezy nie jest dla nas przeszkodą.

Nasi klienci