SKYNETIC

FILM REKLAMOWY ZDJĘCIA ANIMACJE

PRODUKCJA FILMOWA

NASZA OFERTA FILMÓW DLA TWOJEJ FIRMY

WYBIERZ WŁAŚCIWY FILM I ZDJĘCIA DLA TWOJEGO BIZNESU


FILMY WIZERUNKOWE I KORPORACYJNE

Filmy korporacyjne nowe to doskonałe narzędzie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Ich celem jest budowanie prestiżu firmy lub marki wśród jej dotychczasowych, jak i przyszłych klientów oraz pracowników czy kandydatów. Głównym założeniem w produkcji filmu korporacyjnego jest podkreślenie atutów i idei firmy oraz wyeksponowanie jej dotychczasowych osiągnięć. Taka forma prezentacja firmy jest jedną najlepszych form reklamy. Inną wersją prezentacji są tzw. explainer video czyli filmy produktowe które przestawiają film w formiw animacji lub popularne filmy reklamowe. Aranżujemy również filmy wizerunkowe, które wykorzystywane są również wewnątrz przedsiębiorstw czy instytucji. Tworzone są z myślą o pracownikach w celu wdrożenia systemu działania danego podmiotu, jak i celach motywacyjnych.


FILMY SZKOLENIOWE I INSTRUKTAŻOWE

Film instruktażowy jest idealnym rozwiązaniem dla firm chcących zaprezentować dany produkt poprzez pokazanie jego zalet, funkcjonalności czy też możliwych zastosowań. Sposób realizacji oraz długość filmu dobierana jest współmiernie do potrzeb klienta. Pobocznym sposobem prezentacji są filmy szkoleniowe, które znajdują znakomite zastosowanie jako forma nauczania dla określonej grupy docelowej bądź pełnią funkcję szkolenia dopełniającego.


DOKUMENTACJA INWESTYCJI

Dzięki nowoczesnej technice jaką daje nam dron, dokumentacja budowlana czy inspekcja z drona nie jest już kosztownym zabiegiem i daje nam możliwość zarejestrowania i kontroli postępu prac budowlanych jak i podziału danego terenu pod daną zabudowę. Na precyzyjnie ustalonej wysokości drona, wykonujemy fotografie z prawie każdej perspektywy przez co tworzmy budowlane timelapsy które pokazują postępy prac budowlanych w formie krótkiego filmu. Takie zastosowania pozwalają stworzyć najbardziej wymagające fotograficzne dokumentacje budowlane jakimi są zdjęcia panoramiczne o kącie 360 stopni, wspomniane timelapsy
Nasi klienci